skup złomu: Lublin, Puławy, Lubartów

Kasacja pojazdów Lublin Zadzwoń: 507-156-808

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się handlem złomem, metalami kolorowymi oraz częściami samochodowymi. Istniejemy na rynku od wielu lat i dzięki naszemu dużemu doświadczeniu oraz szerokim kontaktom handlowym jesteśmy w stanie zapewniać korzystne stawki dla osób i firm sprzedających u nas złom.

W naszej ofercie można znaleźć skup złomu i metali kolorowych, ale oprócz tego zajmujemy się profesjonalnym złomowaniem pojazdów, które jest w pełni legalne. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, licencje oraz wystawiamy zaświadczenia, dzięki którym można bezproblemowo wyrejestrować pojazd po złomowaniu.

Trudnimy się również skupem metali kolorowych oraz elektrośmieci. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne umożliwiające nam złomowanie pojazdów, demontaż oraz cięcie różnych konstrukcji stalowych, nawet tych wielkich oraz ciężkich.

Stale poszerzamy grono klientów zadowolonych z naszej pracy. Współpracujemy z wielkimi firmami działającymi w różnych branżach, ale należy pamiętać, że oferta kierowana jest również do mniejszych przedsiębiorstw, a także do klientów indywidualnych. Każdy sprzedający może liczyć na bardzo korzystne stawki za złom, metale kolorowe, pojazdy, części samochodowe oraz inne skupowane przez nas przedmioty.