skup złomu: Lublin, Puławy, Lubartów

Kasacja pojazdów Lublin Zadzwoń: 507-156-808

Skup złomu i metali kolorowych Lublin

 

skup złomu Lublin
P.P.H.U. KUBUŚ Joanna Zieleńczuk:

ul. Bazylianówka 48A
20-144 Lublin
tel.: 667-956-667

Godzina otwarcia:
poniedziałek – piątek 7:00 – 16:00
sobota 7:00 – 13:00

Lublin to najważniejsze miasto województwa lubelskiego będące jego stolicą oraz jednocześnie centralnym ośrodkiem aglomeracji lubelskiej. Co do liczby ludności, jest to dziewiąte miasto w Polsce. Oznacza to, że na jego terenie mieszka wiele osób oraz działa mnóstwo firm posiadających samochody, które nadają się do demontażu lub złomowania oraz wiele innych rodzajów złomu, elektrośmieci oraz makulatury.

Nasza firma prowadzi profesjonalny skup złomu zapewniający bardzo korzystne stawki dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie przyjąć bardzo duże ilości złomu, ponieważ posiadamy ogromną przestrzeń na składowanie pojazdów i innych odpadów. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu odpady są na bieżąco przetwarzane.

Jeśli chodzi o złomowanie i demontaż pojazdów to usługa ta jest wykonywana w pełni legalnie. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia oraz wystawiamy zaświadczenia potwierdzające złomowanie. Z takim dokumentem nikt nie będzie miał problemu z wyrejestrowaniem pojazdu w urzędzie komunikacyjnym oraz z zakończeniem jego ubezpieczenia.

Każdy kto chce sprzedać nam pojazd do złomowania, metale kolorowe, złom, elektrośmieci czy też makulaturę może liczyć na bardzo korzystne stawki. Dzięki temu można pozbyć się niepotrzebnych odpadów i przy okazji zarobić na tym.