skup złomu: Lublin, Puławy, Lubartów

Kasacja pojazdów Lublin Zadzwoń: 507-156-808

Skup złomu i metali kolorowych Puławy

Stacja demontażu pojazdów

skup złomu Puławy

 

P.P.H.U. KUBUŚ Joanna Zieleńczuk:
ul. Dęblińska 39
24-100 Puławy
tel.: 512-843-897

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
sobota 8:00 – 13:00

Puławy to jedna z ważniejszych miejscowości leżąca w województwie lubelskim w pobliżu granicy z województwem małopolskim. Jest to bardzo ważny ośrodek przemysłowy oraz turystyczno-kulturalny w regionie. Na terenie tego miasta znajduje się wiele muzeów oraz instytutów badawczych. Dodatkowo w Puławach działa port rzeczny (miasto leży nad Wisłą) oraz znajdują się dwie przeprawy mostowe i główne szlaki komunikacyjne. Oznacza to, że miejscowość ta jest bardzo zaludniona. W związku z tym można spotkać wiele osób i firm posiadających różne rodzaje odpadów, które skupujemy.

Nasza firma prowadzi skup złomu, elektrośmieci oraz makulatury, a także oferuje złomowanie pojazdów otrzymanych od osób i firm z Puław. Za wszystkie maszyny oraz odpady tego rodzaju oferujemy bardzo korzystne stawki, które zadowolą nawet bardzo wymagających klientów.

Jesteśmy firmą posiadającą duży plac, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu każdy klient jest obsługiwany sprawnie i bezproblemowo. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia potrzebne do prowadzenia działalności w zakresie skupu złomu. Złomujemy również pojazdy – w tym przypadku oprócz gotówki, przekazujemy zaświadczenia umożliwiające legalne i bezproblemowe wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie komunikacyjnym.